Materiaalisalkku

Pääsiäispainit 3.4.2010

Aloittelijat 5 vuotta 17 kg            
1. Jimi Lahtinen VaaKu          
               
Aloittelijat 8 vuotta 24 kg    
1. Vico Salminen KarkU          
2. Eemeli Mahkonen TWM    
3. Aliisa Tuomi ViPy   
4. Jesse Nordman YTK  
5. Atte Puurtinen HeTa   
      
Aloittelijat 9 vuotta 29 kg     
1. Tim Karlsson NBF   
2. Fredrik Lissel TS   
3. Simon Höjer ÖBK  
4. Valtteri Hussa RV   
5. Hugo Hubinette ÖBK  
       
Aloittelijat 9 vuotta 34 kg      
1. Amadeus Persson NBK   
2. Juho Poutanen AuPs  
      
Aloittelijat 10 vuotta 80 kg      
1. Aku Helander LäLu   
        
Aloittelijat 11 vuotta 31 kg     
1. Niko Laitila TuTo    
2. Arttu Aho RVM   
3. Sami Pirnes LäLu 
4. Anton Viljakainen RVM   
5. Elmeri Leponiemi RV  
    
Aloittelijat 11 vuotta 40 kg     
1. Janette Lahtinen VaaKu  
2. Yagmur Yurdakul TuTo   
       
Aloittelijat 13 vuotta 45 kg    
1. Ari Laitila TuTo       164  
2. Viktor Hubinette ÖBK          
               
Tytöt 13 vuotta 48 kg       
1. Antonia Gunnarsson ÖAK      
        
Tytöt 12 vuotta 28 kg            
1. Julia Wale NBK   
2. Eva Urhonen TuTo   
3. Nora Mattila KOOVEE   
4. Elli Tuomi ViPy   ÖBK 
        
Tytöt 12 vuotta 32 kg       
1. Bleronia Fazljija TS          
2. Ajshe Bajram TS          
3. Jessi Torjama KarkU          
               
Naiset 71 kg            
1. Iina Salminen KarkU          
2. Sonja Suomento TuTo          
               
Pojat 8 vuotta 30 kg            
1. Rasmus Liimatainen TuTo          
               
Pojat 11 vuotta 26 kg            
1. Miro Salminen KarkU          
2. Axel Lönnestav ÖAK          
3. Per-Gustav Söderström ÖAK          
               
Pojat 11 vuotta 30 kg            
1. Elmer Mattila KOOVEE          
2. Sami Arrasvuori KOOVEE          
3. Viljami Liimatainen TuTo          
4. Jere Hongisto LoVo          
5. Walter Wale NBK          
6. Mikael Hellman PPM          
               
Pojat 11 vuotta 32 kg            
1. Timmy Sköld NBK          
2. Joonas Mört TWM          
3. Alexander Ivarsson NBK          
4. Jere Syrjälä HPM          
5. Santeri Arvela RV          
5. Markus Repo RVM          
               
Pojat 11 vuotta 35 kg            
1. Edward Skog ÖAK          
2. Riku Hoikka HeTa          
3. Rasmus Peregi NBF          
4. Aleksi Muurinen RVM          
               
Pojat 11 vuotta 39 kg            
1. Kosti Kankaanpää TuTo          
2. Anton Niskanen TWM          
3. Somar Alrays TS          
4. Nicolas Hanner HeTa          
               
Pojat 11 vuotta 42 kg            
1. Joonas Wickström HeTa          
2. Sampsa Kotamäki KarkU          
3. Tatu Alari TuTo          
               
Pojat 11 vuotta 50 kg            
1. Rasmus Halttunen HeTa          
2. Patrik Sirenius KarkU          
               
Pojat 14 vuotta 35 kg            
1. Markus Kallio TWM          
2. Eemeli Kunttu TWM          
3. Jooseppi Kettunen YTK          
4. Erik Soini TS          
5. Mattias Poutanen MynTo          
6. Emil Byström NBF          
               
Pojat 14 vuotta 36 kg            
1. Erik Lissel TS          
2. Markus Ahtiainen PeTo          
3. Benjamin Ragnell TuTo          
4. Johan Wickström NBK          
5. Juho Salonen PPM          
6. Salim Alrays TS          
               
Pojat 14 vuotta 40 kg            
1. Simo Huovinen ViPy          
2. Ville Tuomi ViPy          
3. William Skog ÖAK          
4. Waltteri Vahala TuTo          
5. Eino Svartberg TuTo          
               
Pojat 14 vuotta 42 kg            
1. Ardit Fazijija TS          
2. Erik Hedlund ÖBK          
3. Anton Kolehmainen ÖBK          
4. Jarkko Iltanen ViPy          
               
Pojat 14 vuotta 44 kg            
1. Vili Manninen KoVe          
2. Zebastian Berg TS          
3. Jami Torjama KarkU          
4. Markus Ojala MäVa          
5. Sakke Purolainen KOOVEE          
6. Joona Juusti TuTo          
               
Pojat 14 vuotta 46 kg            
1. Markus Sihtola YTK          
2. Rick Söderlind TS          
3. Benjamin Martti RVM          
               
Pojat 14 vuotta 49 kg            
1. Eero Lehtinen KankU          
2. Joseph Ruocco NBK          
3. Riku Paukkunen PeTo          
4. Sasu Hopeavirta KarkU          
               
Pojat 14 vuotta 52 kg            
1. Roni Purolainen KOOVEE          
2. Hajk Saakyan TS          
3. Anton Martti RVM          
               
Pojat 14 vuotta 57 kg            
1. Rufus Persson NBK          
2. Jone Nieminen RV          
3. Kristijan Peshko TS          
4. Lissel Alexander TS          
               
Pojat 14 vuotta 66 kg            
1. Juha Siivonen LäLu          
2. Nestor Helander RV          
               
Pojat 17 vuotta 49 kg            
1. Karen Harutyunyan TS          
2. Niko Ylä-Outinen VaKP          
3. Arttu Kalliolevo PPM          
4. Severi Kettunen YTK          
5. Ibrahim Chetigov YTK          
5. Abdulaziz Husein TS          
               
Pojat 17 vuotta 54 kg            
1. Joonas Ylitolva AuPs          
2. Jakob Hellsen TS          
3. Jan Nieminen RV          
4. Henrik Ramström TS          
               
Pojat 17 vuotta 57 kg            
1. Artur Vardanyan TS          
2. Miika Heinonen TWM          
3. Lauri Eklund KarkU          
4. Jonathan Kolehmainen ÖBK          
               
Pojat 17 vuotta 60 kg            
1. Zakarias Berg TS          
2. Leo Salminen AK          
3. Ville Salonen RVM          
4. Daniel Soini TS          
               
Pojat 17 vuotta 70 kg            
1. Bogdan Kourinnoi TS          
2. Olli-Pekka Tuumi PPM          
3. Viktor Jonsson ÖBK          
4. Jonne Kinnunen TWM          
5. Jere Heino PPM          
6. Arttu-Petteri Klami KPM          
               
Pojat 17 vuotta 75 kg            
1. Jani Latvaniemi VoVi          
2. Elias Kuosmanen KoVe          
3. Olli Uotila YTK          
               
Pojat 17 vuotta 82 kg            
1. Lauri Lehtinen KankU          
2. Severi Lehikoinen LrTU          
               
Miehet 60 kg            
1. Joakim Fagerlund TS          
2. Henri Kanervisto TuTo          
3. Veli-Pekka Vavuli AuPs          
               
Miehet 66 kg            
1. Frunze Harutyunyan TS          
2. Joona Larmila KOOVEE          
3. Teemu Reunamo RVM          
               
Miehet 74 kg            
1. Christoffer Nilsson TS          
2. Samvel Harytyunyan TS          
3. Anton Nordström TS          
4. Afshin Hossini HeTa          
5. Jouni Rosenlöf HPM          
6. Viktor Wolfgan TS          
7. Stefan Eriksson ÖBK          
               
Miehet 84 kg            
1. Timo Kallio TWM          
2. Armen Gukasian TS          
               
Miehet 120 kg            
1. Taisto Lalli TWM          
2. Jonne Jokela OP          
3. Oskari Riihioja PeTo          
               
               
  Kiitos ja tervetuloa uudestaan          
  Tack och välkommen igen